Світова олімпіада з робототехніки

Світова олімпіада з робототехніки (World Robot Olympiad) – робототехніка, це чудова основа освіти для 21 століття.

Світова олімпіада з робототехніки (WRO) проводиться з 2004 року та об’єднує 35 країн. Щорічно Світова олімпіада збирає біля 12 000 тисяч міжнародних команд. Команди з України гідно представили свою державу (та школи) на Олімпіадах в Кореї, на Філіппінах та ОАЕ.

Призери Олімпіади на Філіппінах Єлизавета Шепіль (гімназія «Академія») та Олексій Ткаченко (ліцей № 145):

«Участь у WRO — це дуже цікаво. Це цікаво, тому що це LEGO, тому що ти власними руками робиш робота і, що він добре працює. Ще це цікаво, тому що ми не тільки конструюємо роботів, а і програмуємо. Це допомагає в навчанні, саме для інформатики та фізики, а також готує до майбутньої роботи.»

«Це цікаво, тому що ми можемо побачити власний рівень майстерності з робототехнікою, порівняно з іншими країнами. І цей рівень досить непоганий. Наші роботи були неодноразово визнані одними з найкращих.»

«Окрім того, що мандрувати світом та спілкуватись з різними цікавими людьми дуже привабливо, виборюючи призові місця, ми можемо зробити так, щоб світ дізнався про Україну. Дізнався, що в Україні є робототехніка, є сильні команди і, що з нами потрібно рахуватись.»

Реєструйтесь на Всеукраїнську олімпіаду з робототехніки, щоб вибороти путівку на WRO.

Найбільш популярне