Програмне забезпечення MathBuilder

До складу освітнього рішення LEGO® Education MoreToMath «Захоплююча математика. 1-2 клас» також включено спеціальне програмне забезпечення MathBuilder, що об’єднує вивчення математики з розвитком ІКТ компетенцій. MathBuilder — це функціональне і просте у використанні ПЗ для вчителя з підтримкою інтерактивних дошок.
Програмне забезпечення для інтерактивної дошки MathBuilder дозволяє оживити будь-який урок, залучаючи в роботу всіх учнів відразу. Більш того, вбудована програма з моделювання конструкцій з LEGO кубиків дозволить вашим підопічним з легкістю ділитися своїми ідеями і методами вирішення завдань з усім класом, що ще більше розвине їх навички спілкування та спільної роботи.
Спільне використання ПЗ MathBuilder та інтерактивної дошки, дозволить зробити ваші пояснення ще більш зрозумілими. Використовуючи необхідні для виконання завдання віртуальні кубики LEGO, ви зможете створювати LEGO моделі прямо на дошці, демонструючи вашим учням правильний метод вирішення. Або ж ви можете викликати одного з них до дошки, щоб він з легкістю продемонстрував свій метод рішення, перетягуючи кубики LEGO і створюючи необхідну модель прямо на інтерактивній дошці в реальному часі.
Важливою складовою MathBuilder є вбудований редактор контенту. Працюючи в режимі редактора контенту, ви можете модифікувати будь навчальні матеріали «Цікавої математики», створені фахівцями LEGO Education, або створювати свої власні унікальні уроки і завдання!
Крім того, MathBuilder дозволяє швидко підготуватися до майбутнього заняття, оскільки включає всі необхідні Навчальні матеріали, робочі листи навчаються, бланки контролю успішності.
ПО підтримує будь-які засоби виведення графічної інформації: проектори, інтерактивні дошки, монітори.
Всі Навчальні матеріали вже інтегровані в програмне забезпечення, включаючи:
• Книгу вчителя, включаючи керівництво по використанню набору і ПО;
• Робочі листи навчаються;
• Мотивуючі мультфільми для учнів;
• 5 інтерактивних уроків для педагогів;
• Інструменти з оцінки успішності;
• Матеріали для проведення 48 уроків.

Найбільш популярне