Про Компанію

Компанія Пролего  — офіційний дистриб`ютор LEGO Education в Україні. Компанія спеціалізується на адаптації та впровадженні інноваційної міжнародної навчальної програми LEGO Education та є офіційним представником Всесвітньої олімпіади з робототехніки.

Протягом 30 років LEGO Education працює більш ніж у 40 країнах світу. В Україні програма працює з 2008 року. За цей час компанією Пролего були розроблені та адаптовані навчальні програми для дітей віком від 2 до 18 років. Усі програми акредитовані Міністерством освіти і науки України і рекомендовані до використання у дошкільних та загальноосвітніх  навчальних закладах України.

Основною метою діяльності компанії Пролего є надання українським дітям найсучасніших методів та засобів навчання, які б заклали надійну основу для їх подальшого успішного життя.

Основними напрямками діяльності компанії є:

— Розробка та адаптація інноваційних навчальних програм, які базуються на використанні освітніх наборів від LEGO Education;

— Розробка, реалізація методичних та дидактичних матеріалів;

— Забезпечення навчальних закладів сучасними засобами навчання від LEGO Education та програмним забезпеченням;

— Навчання, сертифікація та методичний супровід викладачів;

— Організація та проведення Всеукраїнських олімпіад з робототехніки;

— Підготовка команд для участі у міжнародних змаганнях з робототехніки;

— Розвиток мережі технічних студій «Винахідник»;

— Сприяння впровадженню благодійної програми Care for Education (Сприяння освіті) в навчальні заклади України.

Компанія Пролего була організатором чотирьох щорічних Всеукраїнських олімпіад з робототехніки, підготувала команди до участі у трьох Всесвітніх олімпіадах з робототехніки. Протягом п`яти років було відкрито 10 філіалів технічної студії «Винахідник», в яких на сьогодні навчається більше 2000 дітей.

Програма LEGO Education працює у багатьох школах України. Благодійна програма Care for Education впроваджена у 50-ти навчальних закладах України.

За час роботи компанія Пролего була нагороджена Дипломом Міністерства освіти і наук України та Академії педагогічних наук України за розробку і упровадження інноваційних освітніх технологій, 2009р, стала дипломантом конкурсу в номінації «Інновації у створенні сучасних засобів навчання», 2009р, отримала диплом за якісну підготовку команд до участі у Всесвітній олімпіаді з робототехніки (Філіппіни,Маніла,2010)

Технічна студія «Винахідник», підрозділ компанії Пролего визнана переможцем рейтингу франчайзингових мереж у номінації «Краща франшиза у галузі послуг для дітей», 2012р

Амбітною метою компанії на найближчі роки є отримання державної підтримки для широкого впровадження програм  LEGO Education в навчальні заклади України. Це дасть змогу покращити мотивацію учнів до отримання знань, зробити акцент на викладанні точних наук, покращити в цілому якість української освіти. Завдяки постійній успішній участі українських команд в міжнародних змаганнях утвердити Україну як державу із сильним інтелектуальним потенціалом, лідера у галузі високих технологій.

Найбільш популярне