Категорія: Анонси

Новий додаток для планшетів від LEGO Education

ev3-tablet-createLEGO® Education запустила новий мобільний додаток з підтримкою освітньої робототехнічної платформи LEGO MINDSTORMS® Education EV3. Запуск новинки відбувся 2 квітня 2015.
Офіційна презентація новинки відбулася в січні 2015 на найбільшій міжнародній освітній виставці BETT Show, яка щорічно проходить в Лондоні, Великобританія. Новий додаток з можливістю програмування EV3 забезпечить просте і ефективне знайомство з робототехнікою серії MINDSTORMS.

Легкість використання
Сумісність додатку EV3 з планшетом забезпечує мобільність, за рахунок чого учні можуть вільно працювати як в класі, так і поза ним. Навчатися точним наукам і технічним дисциплінам тепер можна в будь-якому місці!

Підтримка на всіх етапах
Мобільний додаток EV3 включає в себе додаткові матеріали, що забезпечують безпроблемне занурення в робототехніку і педагогів, і учнів:ev3-tablet-build
• Новий навчальний курс «Введення в робототехніку», що включає в себе дев’ять занять з робототехніки.
• Відеоматеріали і шість навчальних занять за допомогою Robot Educator’а, що містять ключові відомості про можливості платформи LME EV3.
• Інструкцію для складання моделі Robot Educator.
• Посібник користувача і ввідні ознайомчі матеріали для платформи EV3.


Хочете перейти на наступний рівень?

Програмне забезпечення EV3 для настільних комп’ютерів (підтримуються платформами Windows і MacOS) дозволяє перейти на новий рівень викладання за рахунок більш широких можливостей програмування і реєстрації даних. При придбанні програмного забезпечення EV3 автоматично надається доступ як до додатка для планшетів, так і до програмного забезпечення EV3 для настільних ПК.

ev3-tablet-followОсобливості
Як і настільне ПЗ, мобільна версія програмного забезпечення LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 побудовано на базі LabVIEW, провідного графічного мови програмування, використовуваного науковими співробітниками та інженерами по всьому світу. LabVIEW дозволяє учням, що працюють з платформою LEGO MINDSTORMS Education EV3 навчатися із задоволенням, застосовуючи практичний досвід при вивченні абстрактних технічних і наукових понять, розвиваючи навички, які знадобляться їм не тільки в школі, але і в дорослому житті. Поєднання можливостей ПО EV3 з природними особливостями планшетів дозволяє зробити програмування на платформі EV3 ще більш інтуїтивно зрозумілим, що сприяє ефективному розвитку учнями навичок програмування, конструювання і вирішення завдань.
Мобільний додаток EV3 має урізаний функціонал в порівнянні з настільною версією ПЗ. Повні можливості з програмування моделей EV3, реєстрації даних за допомогою мікрокомп’ютера EV3, а також по роботі з Додатковими комплектами завдань доступні тільки для користувачів настільної версії програмного забезпечення LEGO MINDSTORMS Education EV3.

У статті використано матеріали з офіційного сайту  LEGO Education.

 

Найбільш популярне