Категорія: Новини

МОН та LEGO Foundation розширюють співпрацю

Міністерство освіти і науки України та благодійний фонд LEGO Foundation (Королівство Данія) продовжать та розширять свою співпрацю. Про це йшлося під час зустрічі заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея з делегацією LEGO Foundation 5 вересня 2016 року.

У зустрічі взяли участь виконуючий обов’язки голови програми поєднання формального навчання та Гри LEGO Foundation Єнс Майбом,керівник проектів в рамках програми поєднання формального навчання та Гри LEGO Foundation Фредеріке Томергаард, директор департаменту Програм  та  Партнерств Майкл Ренвіллард, керівник проектів в рамках програми поєднання формального навчання та Гри LEGO Foundation Пер Хавгард, керівник проектів в рамках програми поєднання формального навчання та Гри Едвард Макл, координатор програми «Сприяння освіті» в Україні Оксана Рома, представники відділу дошкільної освіти МОН України.

Детальніше про подію читайте на Сайті МОН: http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/09/05/mon-ta-lego-foundation-rozshiryuyut-spivpraczyu/

Найбільш популярне