Категорія: Анонси, Новини

Комплект завдань «Інженерні проекти» LEGO MINDSTORMS Education EV3

Створений спеціально для EV3 Комплект завдань «Інженерні проекти» — це 30-годинний пакет навчальних матеріалів, що включає в себе завдання для роботи в класі, які роблять вивчення природознавства, технології, конструювання і математики неймовірно захоплюючими.

Навчальні матеріали складаються з трьох основних розділів, а кожен з яких включає 5 проектних робіт, в цілому Ви отримуєте 15 проектних робіт:

Навчіть його рухатися. Учням пропонується розробити, побудувати і запрограмувати роботів, які рухаються за допомогою моторів, оснащених датчиками обертів. У п’яти проектах учні застосовують математичні та наукові знання для створення роботів, які вимірюють відстань , швидкість, рухаються без коліс, максимізують потужність для пересування вгору по похилій поверхні, рухаються і повертаються по правильному прямокутнику.

Зробіть його розумнішим. Учням пропонується додати до свого робота датчики для управління поведінкою, а потім виміряти дані, отримані з датчиків, побудувати по них графіки і проаналізувати їх. У п’яти проектах учні розробляють роботів, які використовують датчики для вимірювання зовнішнього освітлення та відбитого світла, визначення вказаних кольорів, вимірювання відстані до об’єкта , розпізнавання стану датчика дотику і вимірювання частоти обертання.

Створіть систему. Учням пропонується розробити, побудувати і запрограмувати роботизовані системи, що складаються з декількох роботів. У п’яти проектах учні розробляють системи, які пересувають кульки, піднімають і ставлять об’єкти, симулюють виробництво, сортують за кольором і повідомляють про своє місцезнаходження . Учні тестують свої системи, збирають дані і використовують зібрані факти для оптимізації систем та їх вдосконалення.

Структура завдань з Комплекту завдань » Інженерні проекти » повторює процеси і враховує стандарти проведення проектних робіт , які використовуються справжніми інженерами, що працюють в різних галузях промисловості . Кожен проект починається з короткого пояснення завдання. Учням демонструються відеофрагменти, які показують реально існуючих роботів в дії. Після цього діти будують, програмують, тестують, а потім і обговорюють свої власні проекти. Протягом усього процесу учні отримують знання з природознавства , технології , конструювання та математики. Таким чином , структура завдань цього набору сприяє розвитку навичок навчання 21- го століття, включаючи комунікативні навички та навички вирішення складних завдань.

Комплект завдань «Інженерні проекти» поставляється в цифровому вигляді і встановлюється на ПК, стаючи частиною програмного оточення EV3. Вбудований редактор контенту дозволить викладачам модифікувати існуючі та створювати свої власні завдання. А учні зможуть фіксувати свої успіхи по мірі виконання завдань у вбудованих електронних зошитах, полегшуючи викладачам контроль як процесу, так і звичайно результату.

Найбільш популярне