Категорія: Новини

Давайте зробимо фестиваль ROBOTICA 2014 разом!

Шановні батьки наших юних винахідників!

Ось уже шостий рік поспіль ми організовуємо одне з найбільш масштабних наукових свят в країні  — Всеукраїнський фестиваль ROBOTICA, в рамках якого проводяться:

  • Всеукраїнська олімпіада з робототехніки (учасники – більше 1000 українських школярів);
  • Міжнародні змагання з робофутболу;
  • Відкритий чемпіонат роботів за правилами «Сумо». Всі, у кого є робот може прийняти участь у змаганнях.
  • Дитячий творчий архітектурний конкурс. Тема цьогорічного конкурсу — «Космічні технології» (учасники – більше 40 навчальних закладів, школи та садочки);
  • Виставка творчих робіт з LEGO ( учасники – усі бажаючі, вік від 3 до 99 років).

Головна задача фестивалю – зацікавити дітей у вивченні сучасних наукових дисциплін, відкрити простір для спілкування з однодумцями, показати перспективи освоєння  «галузей майбутнього».

В 2012 та 2013 роках  фестиваль проходив у Палаці Спорту, збираючи понад 20 тисяч гостей. Цього року фестиваль відбудеться 13 квітня в НСК «Олімпійський».

Кожного року фестиваль стає все більш чисельним, адже робототехніка завойовує все більшу кількість прихильників. І вже не залишається сумнівів у тому, що за сучасними технологіями – майбутнє, і ми повинні добре підготувати своїх дітей до успішного життя у високотехнологічному світі.
Ми просимо усіх небайдужих приєднатися та підтримати організацію і проведення цьогорічного фестивалю. Лише разом ми зможемо організувати достойне європейське свято і представити Україну міжнародній спільноті (адже за традицією, ми чекаємо учасників та гостей із закордону).

Ми будемо дуже вдячні, якщо ви відгукнетеся і допоможете фестивалю в організації:

— Забезпечення меблями (столи, стільці);

— Встановлення великого екрану;

— Світлового та звукового обладнання;

— Фото- та відео- зйомки;

— Медіа підтримки;

— Виготовлення банерів;

— Виготовлення  друкованої продукції;

— Закупки та брендування футболок;

— Закупки води, соків, солодощів;

— Транспортної доставки обладнання;

Дуже вітається ваша готовність виступити у якості волонтера – адміністратора, судді, охорони, фотографа. У якості подяки кожен волонтер отримує  – диплом, фірмову футболку фестивалю та натхненні посмішки дітей, в майбутнє яких ви інвестували свій час і досвід.

І, звичайно ж, ми запрошуємо компанії виступити в якості спонсорів. Фестиваль збирає понад 20 тисяч гостей і ваша компанія буде достойно представлена перед великою аудиторією. Умови партнерства – у вкладці. Всі деталі участі пропонуємо обговорити при зустрічі.

Якщо є ідеї та пропозиції — телефонуйте або пишіть просто зараз!

Тел.(066)638-48-20,  e-mail: dima@prolego.org — Дмитро Кондратенко, голова оргкомітету фестивалю.

З повагою, співорганізатор Фестивалю Robotica 2014,  ТОВ «ПРОЛЕГО».

Найбільш популярне