2045102 Комплект навчальних матеріалів StoryStarter. Космос

Комплект навчальних матеріалів StoryStarter «Побудуй свою історію. Космос» запрошує учнів глибше зануритися в неймовірний світ космосу, заохочуючи вивчення жанру наукової фантастики, а також фізичних явищ, історичних фактів і персонажів, пов’язаних з космічними дослідженнями.
The Curriculum Pack material includes:
• Знайомство з матеріалами та поради для вчителя, включаючи рекомендації по оцінки успішності учнів.
• Приблизний навчальний план, відповідний Федеральним державним освітнім стандартам.
• Шість уроків для набору «Побудуй свою історію» за темою «Космос».
• Додатковий набір ідей і рекомендацій для організації додаткових видів навчальної діяльності.
• Конструктопедія з прикладами різноманітних унікальних моделей для натхнення учнів.
• Огляд елементів, що входять в Додатковий набір «Побудуй свою історію. Казки», який допоможе стежити за цілісністю комплекту під час навчальної діяльності.
Комплекти завдань пропонують завдання як художньої, так і наукової спрямованості, тісно пов’язані з реальним життям. Завдання спонукають учнів самостійно шукати і вивчати додаткову інформацію по кожній із запропонованих тем, обговорюючи її один з одним. Все це дозволяє прищепити учням навички роботи з великими масивами інформації, навички наукового підходу до обробки інформації, а також документування висновків, використовуючи різні типи письма.

Для установки додаткових програмних елементів, що входять в комплект поставки Комплекта навчальних матеріалів StoryStarter «Побудуй свою історію. Космос» необхідна попередня установка основного програмного забезпечення StoryStarter «Побудуй свою історію».

Найбільш популярне