2005574 Комплект завдань «Космічні проекти»

Цей, з легкістю застосовний на уроках природничих дисциплін комплект навчальних матеріалів дозволить вашим учням стати повноправними суб’єктами навчального процесу. Вони працюватимуть, немов юні вчені та інженери, занурюючись у вирішення завдань, що мотивують їх на вивчення природничих наук, наприклад, фізики та програмування. Всі завдання, що входять в комплект, мають загальну тематичну основу: космічні дослідження навколоземного простору та найближчої до нас планети Сонячної системи Марсу, що спонукає їх шукати вирішення проблем, спілкуватися і працювати в команді.

Усі навчальні матеріали для учнів і вчителя поставляються у вигляді електронного контенту, призначеного для використання в програмному середовищі LEGO MINDSTORMS Education EV3. Просто встановіть Комплект завдань на ПК, на якому вже встановлено ПО MINDSTORMS Education EV3 і приступайте до роботи. Таким чином, при використанні цього Комплекта задній ви отримаєте ті ж переваги, що і при використанні завдань, що входять в стандартний комплект поставки ПО MINDSTORMS Education EV3. Ви зможете модифікувати всі мають проекти та місії з Комплекта завдань «Космічні проекти», використовуючи вбудований в ПО EV3 редактор контенту. А ваші підопічні зможуть в режимі реального часу фіксувати свої успіхи в ході виконання проектної діяльності в інтегровані електронні зошити.

В Комплект завдань «Космічні проекти» входять сім повноцінних тематичних місій, дев’ять навчальних дослідницьких місій, чотири дослідних проекту, включаючи проект «Вивчення механічного руху». Не важливо, яке завдання ви виберете сьогодні, ви можете бути впевнені в тому, що вас чекає захоплююча і веселе занурення у світ сучасних технологій.

— Вивчаємо механічний рух
Вивчайте основи механіки, динаміки, конструювання та проектування, щоб учні змогли побудувати ефективних роботів, застосовуючи знання з фізики та математики.

— Навчальні місії
Дослідіть, спостерігайте, обчислюйте і застосовуйте знання для вирішення конкретних практичних завдань.

— Тематичні аерокосмічні місії
7 окремих місій, в яких учні застосовують і творчо адаптують свої навички програмування і конструювання роботів, вирішуючи реальні завдання і проблеми, пов’язані з дослідженням космічного простору.

— Дослідницькі проекти
Обговорення та проекти, створені для ознайомлення учнів з плануванням і розробкою різних космічних програм і місій.

Для установки Комплекта завдань «Космічні проекти» необхідна попередня установка основного програмного забезпечення EV3 (артикули 2000045/2000047/2000046/2000048).

Найбільш популярне