2000045 Програмне забезпечення LEGO MINDSTORMS Education EV3 (Ліцензія на 1 ПК)

Ця ліцензія на установку програмного забезпечення EV3 дозволить встановити ПЗ на один ПК.
Це потужне ПЗ, просте у навчанні і легке у використанні, засноване на програмному пакеті National Instruments LabVIEW ™, що є лідируючим рішенням у класі графічних програмних пакетів, використовуваних інженерами і вченими по всьому світу. Повністю. оптимізоване для використання в класі програмне забезпечення EV3 використовує останні напрацювання в області дизайну інтерфейсу і є простим і легко засвоюваним інструментом для учнів.
Програмування за допомогою ПО EV3 засноване на графічному інтерфейсі. Користувач формує програму, просто перетягуючи іконки, що відповідають за ті чи інші функції робота. Цей інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє учням спочатку створювати прості програми, а потім і продуктивно розвивати свої навички програмування, роблячи можливим створення складних багаторівневих програм.
Функціонал реєстрації даних, включений у це ПЗ, є потужним інструментом для проведення різної експериментальної роботи. За допомогою нього дуже легко збирати, аналізувати і використовувати дані, що надходять з датчиків. Учні також можуть будувати інтерактивні графіки, використовуючи отримані дані. Ця унікальна функція, звана програмуванням за допомогою графіків, дозволить зробити експерименти ще більш захоплюючим процесом. Наприклад, учні можуть використовувати порогові величини для управління датчиками: робот може бути запрограмований на подачу звукового сигналу при фіксації температурним датчиком певної температури.
Вбудований редактор контенту дозволить вчителям модифікувати наявні навчальні курси і створювати свої власні. Крім того, редактор дозволить учням фіксувати свої успіхи за допомогою створення та заповнення електронних зошитів, які також є частиною програмного оточення EV3. Ця функція робить процес перевірки успішності та контролю знань дуже простим і швидким.
Програмне забезпечення EV3 поставляється із спеціальним інструментом з навчання robot educator, що включає 48 покрокових мультимедійних навчальних уроку, створених для допомоги учням і викладачам в навчанні основам робототехніки. Ці уроки також навчають використанню функціоналу реєстрації даних і пояснюють властивості апаратного забезпечення EV3. Просто додайте до цього ПО Стартовий набір EV3 і ви готові до занять!

Найбільш популярне